Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

19 червня 2020 року проведена семінар – нарада Дніпровської районної ради під головуванням голови Дніпровської районної державної адміністрації Віри Поклонської на тему «Стан охорони праці у Дніпровському районі» за участю посадових осіб Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, представників Дніпровського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, навчального центру АПК, керівників та спеціалістів 41 агроформування.

 


В ході наради начальник Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Ольга Бондаренко доповіла, що за звітній період на підприємствах сільськогосподарської галузі сталося 10 нещасних випадків на виробництві (в тому числі 9 із тяжкими наслідками та 1 зі смертельним наслідком). Аналіз причин показує, що найчастіше причинами настання нещасного випадку є організаційні причини, а саме: порушення вимог безпеки під час експлуатації автомобільного транспорту, невиконання вимог інструкцій з охорони праці та невиконання посадових обов’язків.

Також, надана консультація щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства з урахуванням вимог постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» та від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». Особливо наголошено в доповіді О.Бондаренко про необхідність неухильного дотримання законодавства України про працю.

Одночасно донесена інформація про характерні порушення, які виявляють фахівці управління під час здійснення заходів нагляду, про травматизм у галузі сільського господарства, виконання необхідних заходів для безпечного ведення збирання врожаю зернових, основні види подій та причини їх настання.

По завершенню наради було наголошено про те, що слід пам`ятати: безпека працівників на виробництві, їх соціальний захист - є пріоритетними напрямками роботи на підприємстві і завжди повинні бути на першому місці у будь-якого керівника.
 


24.06.2020 |

Повернутись назад