Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу на будівельних майданчиках м. Дніпро.

 

 


На прохання керівників суб’єктів господарювання були надані консультації з технічних питань щодо безпечної організації робіт на висоті з використанням вантажопідіймальних кранів в умовах ущільненої міської забудови, проведені виїзди на будівельні майданчики ПБМП «Строїтель-П», ТОВ «БК «Ольвія».

Особлива увага керівників суб’єктів господарювання та керівників робіт на будівельних об’єктах зверталась на необхідність проведення візуальної перевірки стану здоров′я робітників та дотримання карантинних заходів перед допуском до виконання робіт, а також суворого дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці під час виконання будівельних робіт, зокрема на висоті.

Керівникам суб’єктів господарювання за результатами проведених зустрічей запропоновано надати інформацію про вжиті заходи щодо організації безпечного проведення робіт в умовах карантинних заходів до відділу нагляду.

 

 

 


21.05.2020 |

Повернутись назад