Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Світлана Мельничук на виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами прийняла участь у семінарі для керівників та працівників виробництва метало пластикових вікон, який проводився у Товаристві «ЗАВОД СТЕКО».

 


В процесі ведення бізнесу у підприємців досить часто виникає питання, як правильно оформити відносини з тими людьми, які на них працюють. Це пов’язано з природнім бажанням оптимізувати свої витрати на ведення бізнесу, зокрема, і за рахунок економії на оплаті податків за найманих працівників.

Під час проведення семінару головним державним інспектором С. Мельничук зазначено, що передусім слід пам’ятати, що така економія може призвести до значних фінансових втрат у випадку, якщо в ході перевірки контролюючі органи встановлять факт неоформлення найманих працівників. Сума такого штрафу становить 10 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника, що на сьогоднішній день становить 47230 грн. Отже, щоб не наражати себе та свій бізнес на небезпеку, необхідно дуже відповідально підійти до оформлення відносин з найманими працівниками та обрати найбільш оптимальний спосіб організації робочого процесу в залежності від реальних потреб підприємця.

Також, особливу увагу приділялось змінам у Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 № 823.

Наприкінці зустрічі, С. Мельничук наголосила, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, буд. 3 та отримати кваліфіковані відповіді.
 


14.02.2020 |

Повернутись назад