Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відповідно до затвердженого графіка перевірок суб’єктів господарювання на 2020 рік фахівцями відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області у період з 29.01.2020р. по 10.02.2020р. проведено планову перевірку дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці промислової безпеки, та гігієни праці у Комунальному підприємстві "ПАВЛОГРАДТЕПЛОЕНЕРГО".

 


В ході проведення перевірки було виявлено ряд порушень вимог чинного законодавства та підзаконних нормативно-правових актів з охорони праці. За допущені порушення під час експлуатації машин, механізмів, обладнання посадові особи суб’єкта господарювання були притягнуті до адміністративної відповідальності - штрафу.

В процесі перевірки заборонено використання гумотканних рукавів (з наявними тріщинами, надрізами, здуттями і потертостями) на газовикористовуючому обладнанні, роботу 3-х газових котлів з нещільностями в обмуруванні, 2-х одиниць газовикористовуючого обладнання з виявленими витоками газу.

За результатами перевірки було проведено нараду під головуванням начальника Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки О. Бондаренко та заслухано директора КП "ПАВЛОГРАДТЕПЛОЕНЕРГО" А. Дубовського щодо вжитих заходів по усуненню порушень та недопущенню виникнення випадків травмування працівників під час виконання робіт та експлуатації обладнання.


13.02.2020 |

Повернутись назад