Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання окремого доручення т.в.о. начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислава Катченко впродовж минулого тижня фахівцями відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області організовано та проведено низку заходів превентивного характеру щодо попередження виробничого травматизму. Метою даних заходів державні інспектори вбачали в наданні працюючому громадянству технічних консультацій щодо попередження виробничого травматизму та підвищення обізнаності суспільства про безпеку та здоров’я під час виконання своїх трудових обов’язків.


Зокрема, фахівці Криворізького гірничопромислового управління зустрілися зі спеціалістами Глеюватського кар’єру ПРАТ «Центральний ГЗК», з якими проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу в питаннях безпечної експлуатації великовантажних автомобілів та інших технологічних транспортних засобів на відвалах та на перевантажувальних пунктах.

Про безпеку праці та попередження виробничих ризиків під час виконання робіт у колійному господарстві конструктивно обговорили з колективом залізничного цеху № 3 Петрівського кар’єру ПРАТ «Центральний ГЗК».

Технічні консультації з питань організації та проведення навчання підривників підприємства надано провідним спеціалістам гірничого цеху ПАТ «ПРОМИСЛОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВБАСВИБУХПРОМ».

Візит не пов’язаний з наглядовою діяльністю державні інспектори здійснили до ПРАТ «Північний ГЗК», де під час зустрічі з працівниками гірничо-транспортного цеху обумовили питання безпечної експлуатації навантажувачів.

На кожному із проведених заходів, фахівці Криворізького гірничопромислового управління доводили до відома присутнім статистичну інформацію щодо стану виробничого травматизму на підприємствах даної галузі та, аналізуючи причини травмувань, рекомендували вжити невідкладних заходів з метою попередження подібного на своїх виробничих об’єктах.
 


12.02.2020 |

Повернутись назад