Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відвідано в рамках проведення кампанії щодо подолання не задекларованої праці понад 13 тисяч роботодавців  торгівельної сфери та громадського харчування. Окрім цього проведено значну кількість семінарів, нарад та іншого плану зустрічей з представниками підприємств, проведено роз’яснювальну роботу серед молоді про негативні наслідки тіньової зайнятості.

 


Як зазначив т.в.о начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Катченко - «Завдяки плідній співпраці фахівців Держпраці та представників державної податкової служби, пенсійного фонду, центру зайнятості, держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування понад 13 тисяч роботодавців Дніпропетровщини відвідано в межах проведення кампанії щодо подолання незадекларованої праці. По всій території Дніпропетровської області було розповсюджено значну кількість інформаційних матеріалів та через засоби масової інформації проінформовано суб'єктів господарювання щодо небезпек тіньової зайнятості. Ми дуже сподіваємось що усі несумлінні роботодавці нас почули.»

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області закликає роботодавців легалізувати трудові відносини, Працівників бути відповідальними та не погоджуватись працювати без трудового договору. Слід зазначити, за результатами проведеної інформаційної кампанії буде проведено ґрунтовний аналіз,  за результатами якого і відбуватиметься інспекційний блок.


31.01.2020 |

Повернутись назад