Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні Світланою Мельничук було проведено семінари в якому приймали участь керівники 14 суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного бізнесу та торгівлі меблями (торгові бренди Mister Cat і DecArt).

 

 


Світланою Мельничук зосередила увагу підприємців на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та складено довідку за п. 28 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України (далі – КМУ) № 823 від 21.08.2019 в редакції постанови КМУ від 04.12.2019).

Крім того, під час проведення роз’яснювальної роботи, головному державному інспектору було задано ряд питань найманими працівниками, на які надано вичерпні відповіді.

Підсумком заходу було нагадування головного державного інспектора про адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю в часині оформлення трудових відносин.

Наприкінці зустрічі, інспектор наголосила, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, буд. 3 та отримати кваліфіковані відповіді.


31.01.2020 |

Повернутись назад