Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони в частині безпечної експлуатації електрообладнання в умовах шахти, йшлося під час робочої зустрічі фахівців Держпраці Кривого Рогу та провідних спеціалістів шахти Орджонікідзе ПРАТ «Центральний ГЗК».

Зустріч організовано і проведено за результатами позапланової перевірки стану охорони праці та промислової безпеки щодо готовності введення в експлуатацію тягової підземної підстанції на гор.527м даної шахти.

 


У формі конструктивного діалогу інспектори відділу нагляду у гірничорудній промисловості Криворізького гірничопромислового управління (саме за їх участі проведено перевірку) заслухали провідних фахівців підприємства про заплановану роботу по усуненню виявлених під час перевірки порушень та розроблені заходи по недопущенню подібного.

Оперуючи статистичними даними, державні інспектори довели до відома учасникам зустрічі статистику нещасних випадків пов’язаних з електротравмуванням, що сталися протягом минулого року на споріднених підприємствах, тим самим наголосивши на попередженні подібного на своїх виробничих дільницях.

З метою профілактики електротравмувань, рекомендовано вжити заходів по приведенню в належний стан електрогосподарства шахти, починаючи від схем електропостачання підземних електроустановок, стану та обслуговування електромереж у виробках,  якісне проходження посадовими особами і робітниками підприємства навчань з питань охорони праці та завершуючи комплектацією ЗІЗ працівників електротехнічних служб.

На завершені зустрічі, фахівці Держпраці поставили перед керівництвом підприємства завдання посилити роботи керівників структурних підрозділів в частині створення безпечних умов праці на підпорядкованих ним виробничих об’єктах у відповідності до вимог нормативно-правових актів України з охорони праці та промислової безпеки.


31.01.2020 |

Повернутись назад