Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Світлана Мельничук прийняла участь у семінарі для керівників та працівників агропромислового комплексу на тему: «Практика застосування нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 № 823».

 


Під час проведення семінару головним державним інспектором Світланою Мельничук роз’яснено такі питання:
•    порядок проведення інспекційних відвідувань Держпраці щодо дотримання роботодавцями законодавства про працю;
•    права і обов'язки інспектора та роботодавця під час заходів контролю;
•    оформлення результатів перевірки: що дає роботодавцю подання заперечень на акт; відповідальність роботодавця за порушення трудового законодавства, виявлені під час заходу контролю;
•    практика застосування Держпраці штрафів до роботодавця: основні тенденції.

Окрема увага суб’єктів господарювання була зосереджена на необхідності нарахування та виплати індексації заробітної плати, яка також є державною мінімальною гарантією в оплаті праці та підлягає обов’язковому проведенню у встановленому законодавством порядку.

Крім того, під час проведення заходу, головному державному інспектору було задано ряд питань найманими працівниками, на які надано вичерпні відповіді.

Наприкінці семінару, Світлана Мельничук порадила, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, буд. 3 та отримати кваліфіковані відповіді.
 


03.01.2020 |

Повернутись назад