Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

26 грудня 2019 року перший заступник начальника Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області Ігор Осадчий провів робочу нараду, під час якої було підведено підсумки роботи, виконаної фахівцями Управління з питань праці та інспекторами праці органів місцевого самоврядування протягом 2019 року.

 

 


 

Перший заступник начальника акцентував увагу на необхідності активізації спільних зусиль фахівців Держпраці та інспекторів праці місцевого самоврядування щодо легалізації трудових відносин найманих працівників за результатами інспекційних відвідувань та масштабної роз’яснювальної роботи з роботодавцями та найманими працівниками щодо дотримання вимог законодавства про працю.

Також, Ігор Осадчий проаналізував виконану роботу інспекторів праці органів місцевого самоврядування та фахівців Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області протягом 2019 року та зазначив про підвищення якості проведення інспекційних відвідувань. Зосередив увагу інспекторів праці органів місцевого самоврядування щодо ефективного здійснення делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Інспекторам праці органів місцевого самоврядування проведено в черговий раз роз’яснення щодо організації та проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань, вказано на правильність складення документів за результатами інспекційних відвідувань. Особливу увагу було приділено на застосування заходів контролю та реагування щодо притягнення об’єкта відвідування до відповідальності за допущені порушення законодавства про працю відповідно до вимог ст.265 КЗпП України.

Вкотре, детально в формі конструктивного діалогу зупинились на Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю №823, в тому числі по виявленим порушенням та недоліках під час здійснення виконавчими органами місцевого самоврядування повноважень, визначених законодавством України.

В ході наради прийнято рішення проводити навчання, де інспектори праці органів місцевого самоврядування отримають змогу навчатися та набиратись практичного досвіду в частині здійснення контрольних повноважень, оскільки введення посади інспектора з питань праці дає можливість органам місцевого самоврядування своїми силами вирішувати питання щодо контролю за своєчасністю виплати заробітної плати, додержанням мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізацією трудових відносин на місцях за визначеними територіальними одиницями.
 


27.12.2019 |

Повернутись назад