Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про обов’язкове дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, йшлося під час робочої зустрічі фахівців відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з уповноваженими представниками ТОВ «МЕТПРОМ ГРУП».

 


Підприємство займається ремонтним обслуговуванням об’єктів підвищеної небезпеки гірничо-збагачувальних комбінатів міста, відтак в своїй роботі має керуватися низкою нормативних актів. Саме про попередження порушень нормативних актів, тим самим попередження виникнення ризиків травмувань працівників на підприємстві йшлося під час даної зустрічі.

В формі конструктивного діалогу учасники наради обговорювали мінімальні вимоги безпеки і охорони здоров’я під час роботи з інструментами та пристроями; під час виконання робіт на висоті; під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання; про безпечну експлуатацію електроустановок споживачів, тощо.

Говорячи про фаховий рівень працівників підприємства, зупинились на своєчасності та якості проведення навчань, перевірки знань, інструктажів з питань охорони праці та пожежної безпеки. Не оминули увагою питання обов’язкового оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

На завершенні зустрічі фахівці Держпраці наголосили на неухильному дотриманні вимог нормативно-правових актів України з охорони праці та промислової безпеки і вжити невідкладних заходів по усуненню порушень, які мають місце на підприємстві. Разом з тим, з метою попередження виникнення ризиків та небезпечних ситуацій посилити контроль за безпечним виконанням робіт підвищеної небезпеки. А за необхідності методично-консультативної підтримки не вагаючись звертатися до спеціалістів Держпраці.
 


24.12.2019 |

Повернутись назад