Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Світлана Мельничук прийняла участь у семінарі для керівників будівельних підприємств та підприємств, які займаються експлуатацією офісних і торгових приміщень.

 


Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи головний державний інспектор висвітлила основні аспекти про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, особливо у частині дотримання строків виплати заробітної плати, мінімальних державних гарантій в оплаті праці, ризиків незадекларованої праці, оформлення трудових відносин, дотримання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» та дотримання прав неповнолітніх осіб.

Окрема увага була зосереджена на тому, що індексація є складовою зарплати (входить до складу фонду додаткової зарплати) та віднесена до державних соціальних гарантій, тому її невиплата вважається порушенням законодавства про оплату праці. Індексацію зобов’язані проводити всі роботодавці незалежно від форми власності.

Порядок індексації заробітної плати працівників визначений в Законі України від 03.07.1991 р. № 1282-XII «Про індексацію грошових доходів населення», а деталі порядку нарахування індексації визначені постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078 «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення».

Індексація заробітної плати проводиться у разі, коли величина індексу споживчих цін перевищує поріг індексації, який встановлено в розмірі 103 відсотки.

Індексації підлягає заробітна плата у межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб, розміри якого щороку затверджуються Верховною Радою України в законі про Державний бюджет України. При цьому слід пам’ятати, що індексація виплачується пропорційно відпрацьованим дням або годинам. Частина заробітної плати, яка перевищує розмір прожиткового мінімуму, індексації не підлягає.

Відповідальність роботодавця, за непроведення належної індексації заробітної плати найманих працівників, йому загрожує штраф за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, передбачений абзацом 4 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України – 10 мінімальних зарплат (мінімальна місячна заробітна плата в Україні з 1 січня складає 4173 гривень) за кожного працівника, стосовно якого допущено порушення.

Головний державний інспектор праці навела приклади типових порушень чинного законодавства, які вона виявляє в процесі перевірок та інспекційних відвідувань підприємств різних форм власності.

Всі учасники семінару мали можливість задати актуальні питання та отримати на них кваліфіковані відповіді.

Наприкінці зустрічі, Світлана Мельничук рекомендувала присутнім, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, буд. 3, та отримати кваліфіковані відповіді.
 


11.12.2019 |

Повернутись назад