Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Наталією Старіковою в рамках Всеукраїнського тижня права здійснено превентивний захід, спрямований на попередження та профілактику порушень в сфері використання найманої праці.

 

 


Для працівників Павлоградської технічної школи Товариства сприяння обороні України проведена бесіда в ході якої розглянуті актуальні питання додержання законодавства про працю та роз’яснені гарантії громадян у випадках порушення їх трудових прав.

В ході виступу головним державним інспектором наголошено на перевагах офіційного працевлаштування: загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, яке передбачає матеріальне забезпечення громадян у разі настання страхового випадку (наприклад, безробіття, досягнення пенсійного віку, непрацездатність, хвороба, нещасні випадки на виробництві, професійні захворювання і т. ін.) та надання соціальних послуг за рахунок бюджету відповідного Фонду соціального страхування, що формується шляхом сплати обов'язкових страхових внесків юридичними та фізичними особами, а також за рахунок інших джерел. Окрім цього, держава офіційно працевлаштованим особам гарантує право на належні, безпечні та здорові умови праці, право на одержання щорічної відпустки або грошової компенсації за невикористані щорічні відпустки у разі звільнення, гарантії від незаконного звільнення тощо.


10.12.2019 |

Повернутись назад