Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У Депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» проведено нараду з питань поточного контролю за станом охорони праці, безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки за підсумками роботи підприємств галузі житлово – комунального господарства та будівництва за 9 місяців 2019 року.

 

 

 


 

У нараді прийняли участь: головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Самовар, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Володимир Верхотурцев, заступник директора з охорони праці та безпеки руху КП «Дніпровський електротранспорт» Віктор Зелінський, голова обкому профспілки житлово-комунального господарства Анастасія Демідова, головний технічний інспектор Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Петро Довганенко, керівники, відповідальні посадові особи та фахівці служб охорони праці підприємств у галузі житлово-комунального господарства та будівництва.

Заслухавши і обговоривши доповіді посадових осіб щодо роботи з питань охорони праці, безпеки дорожнього руху, стану виробничого травматизму та захворюваності працівників, учасники наради відмітили, що у ІІІ кварталі 2019 року на комплексні заходи з охорони праці витрачено 5,3 млн. грн., план заходів виконано на 147 %.

Виконання комплексних заходів дозволило покращити умови праці для 1,0 тис. працюючих, у тому числі близько 400 жінкам.

У ІІІ кварталі 2019 року на підприємствах галузі сталося 3 нещасних випадки, які пов’язані з виробництвом. В порівнянні з таким же періодом минулого року кількість нещасних випадків зменшилася на 2 випадки.

В цілому за 9 місяців 2019 року в галузі сталося 7 випадків виробничого травматизму, що на 4 випадки менше ніж за аналогічний період минулого року.

Випадків профзахворювань, пожеж, дорожньо-транспортних пригод в ІІІ кварталі 2019 року на підприємствах галузі не зареєстровано.

Представники наради поточного контролю за станом охорони праці відмітили, що на окремих підприємствах недостатньо приділялося уваги питанню атестації робочих місць за умовами праці, забезпеченню працюючих спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони праці, проведенню періодичних медоглядів працівників підприємств, заходам щодо оздоровлення працівників та їх дітей.

За результатами проведеної наради обговорено та визначено основні пріоритетні завдання спрямовані на підвищення рівня безпеки умов праці працівників у галузі житлово – комунального господарства та будівництва.

 


27.11.2019 |

Повернутись назад