Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Інспекторами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено превентивні заходи на будівельних майданчиках м. Дніпро. Темою зустрічей та нарад стало дотримання працівниками будівельної галузі вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

 

 


На підставі проведеного аналізу нещасних випадків та у зв’язку із зростанням рівня виробничого травматизму у суб’єктів господарювання будівельної галузі, під час виконання робіт на висоті, фахівцями відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами при здійсненні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) проведено ряд зустрічей та нарад з керівниками та інженерно-технічними працівниками суб’єктів господарювання, щодо організації їх безпечного виконання на будівельних майданчиках м. Дніпро, а саме: ПП «Макс-Сена», ТОВ «ПБК «Тітан», ТОВ «Південно-східна будівельна компанія», ТОВ ВКП «Моноліт-СОВ» та інші.

За результатами проведених нарад, з метою недопущення виникнення нещасних випадків, керівникам суб’єктів господарювання, запропоновано провести спільні перевірки на будівельних майданчиках, за участю фахівців з охорони праці генпідрядних, підрядних і субпідрядних організацій, стану охорони праці, організації та виконання робіт на висоті з дотриманням вимог НПАОП 45.2-7.03-17 «Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2017 №1050. Після проведення спільних перевірок інформацію про вжиті заходи рекомендовано надавати до відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами.
 


21.11.2019 |

Повернутись назад