Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відділом нагляду у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за результатами планової перевірки ТОВ «ОТІС ТАРДА» проведено нараду з керівництвом підприємства та відповідальними посадовими особами.

 

 


Під час проведення наради заслухали заступника начальника відділу нагляду у хімічній промисловості В. Пасько про стан виробничого травматизму за 2018 і 2019 роки у галузі, по Дніпропетровській області та Україні, наведені приклади нещасних випадків на виробництві, також доведені вимоги статей ЗУ «Про охорону праці» до відома керівників структурних підрозділів підприємства.

Головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості
О. Леонов доповів про підсумки проведення планової перевірки підприємства, а саме в ході перевірки виявлено 34 порушення законодавства про охорону праці, роботодавцю видано припис та 6 посадових особи підприємства за допущені порушення притягнуті до адміністративної відповідальності.

Також, виступив головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості К. Лавриненко та звернув увагу присутніх на ряд заходів, щодо попередження травматизму на ТОВ «ОТІС ТАРДА».

Зокрема, інженер з охорони праці ТОВ «ОТІС ТАРДА» зосередила увагу на необхідність вдосконалення виробничого устаткування в майстернях, підвищення якості інструктажів з питань охорони праці, проведення бесід з працівниками, щодо дотримання ними особистої безпеки.

По результатам перевірки на нараді прийнято рішення для керівників структурних підрозділів підприємства:
•    Довести результати перевірки до працівників, майстрів, інших працівникам підприємства;
•    Довести інформацію робітникам підрозділів про стан виробничого травматизму за 2018 і 2019 роки у галузі по Дніпропетровській області та Україні;
•    Забезпечити в повному обсязі та посилити контроль за використанням працівниками засобів індивідуального захисту;
•    Підвищити якість проведення інструктажів з питань охорони праці.

Службі охорони праці ТОВ «ОТІС ТАРДА», рекомендовано проводити роз’яснювальну роботу в колективі та з працівниками підприємства щодо додержання працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
 


08.11.2019 |

Повернутись назад