Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Питання своєчасного проведення експертного обстеження та технічного опосвідчення об’єктів котлонагляду теплозабезпечуючими підприємствами Кривого Рогу послугували приводом робочої зустрічі фахівців Криворізького гірничопромислового управління Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області з технічними керівниками підприємств галузі.

 

 


Під головуванням начальника гірничопромислового управління Таймураза Арсоєва, в ході наради представники теплопостачальних підприємств доповіли про стан виконання графіків проведення експертного обстеження та технічного опосвідчення підпорядкованих їм об’єктів котлонагляду. Основну увагу фахівці Держпраці зосередили на об’єктах, у яких закінчено їх граничний термін експлуатації.

Окремо зупинились на своєчасності усунень порушень, які були виявленні в ході обстежень. Проаналізовано дотримання графіків капітальних та поточних ремонтів парових та водогрійних котлів, виконання ремонтів допоміжного обладнання котелень, газоповітропроводів, теплообмінних апаратів, пароводяних підігрівачів, підігрівачів мережної води тощо.

Резюмуючи проведену нараду, фахівці Держпраці вкотре наголосили на обов’язковому дотриманні і виконанні посадовими особами та робітниками суб’єктів господарювання вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, забезпечити виконання вимог НПАОП 0.00-1.60-66 «Правила будови і безпечної експлуатації парових і водогрійних котлів». Закликали до співпраці задля уникнення порушення чинного законодавства України, а найголовніше – попередити травмування та зберегти життя та здоров’я працівників.
 


07.11.2019 |

Повернутись назад