Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

29 жовтня 2019 року під головуванням т.в.о. начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислава Катченко відбулась підсумкова нарада з питань охорони праці по результатам роботи за 9 місяців 2019 року.

 

 

 


Загалом учасники наради розглянули три основні питання, передбачені порядком денним:
•    про результати роботи Головного управління за 9 місяців 2019 року в частині здійснення державного нагляду з питань охорони праці;
•    щодо стану виробничого травматизму та заходи щодо завершення спеціальних розслідувань нещасних випадків за 2017-2018 роки;
•    заходи щодо удосконалення профілактичної роботи по попередженню виробничого травматизму.

Характеризуючи ситуацію щодо стану виробничого травматизму, т.в.о. начальника Головного управління Владислав Катченко відзначив, що загальний рівень виробничого травматизму у Дніпропетровській області зріс у порівнянні з минулим роком на 10 % : 498 випадків у порівнянні з минулорічним показником 453, в тому числі було смертельно травмовано 37 працівників, що на 5 осіб більше ніж у 2018 році. Найбільше зростання смертельного травмування сталось у гірничорудній і нерудній промисловості та у машинобудуванні. 70% від загальної кількості нещасних випадків сталися з організаційних причин, а саме порушення трудової і виробничої дисципліни, та внаслідок порушення технологічного процесу. Внаслідок таких порушень травмування зазнали 218 працівників, в тому числі 28 - зі смертельним наслідком.

Детально розглянуто основні помилки, які допускаються головами комісій при проведенні спеціальних розслідувань щодо встановлених обставин та причин нещасних випадків.

Було наголошено на необхідність вжиття заходів покращення якості проведення розслідувань нещасних випадків комісіями підприємств та вжиття відповідного реагування.

Звернено увагу на стан організації проведення позапланових перевірок щодо усунення порушень виявлених під час планових заходів державного нагляду (контролю), підвищення відповідальності за організацію роботи керівників наглядових відділів та управлінь.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та визначені основні напрямки роботи до кінця року.
 


31.10.2019 |

Повернутись назад