Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою єдиного розуміння у застосуванні норм трудового законодавства та налагодження ефективної співпраці державних органів та представників бізнесу 3 жовтня 2019 року у місті Дніпро було проведено захід на тему «Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків».

 

 

 


 

Спікерами заходу були перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ігор Осадчий, начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов, представники EBA, UNIC, «Ілляшев та Партнери», Телесенс IT, Сентравис Продакшн Юкрейн та цільова аудиторія: представники приватних підприємств, державних та місцевих органів виконавчої влади.

Під час проведення заходу Ігор Осадчий роз’яснив присутнім новий Порядок здійснення державного контролю та нагляду за додержанням законодавства України про працю затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019року №823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

Новий Порядок контролю має декілька новел, які направлені у бік роботодавців, про що було наголошено в ході зустрічі. Однією з новацій Порядку, зазначив Ігор Осадчий, є норма (п. 28), щодо незастосування штрафів до об’єкта відвідування у разі виконання припису в установлений у ньому строк, але у разі використання праці неоформлених працівників - заходи до притягнення роботодавця та його посадових осіб до відповідальності у такому випадку вживатимуться одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекційного відвідування або невиїзного інспектування (п. 29 цього Порядку).

Також, акцентовано увагу присутніх, що у відповідності до вимог «Положення про Державну службу України з питань праці», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 р. № 96, інспектори праці надають безкоштовні консультації та роз’яснення з питань належного оформлення трудових відносин, питань оплати праці, додержання вимог законодавства при звільненні тощо. Звернутись з зазначених питань до відділу мають можливість не тільки роботодавці та наймані працівники, а також особи, що шукають роботу, працюють за договорами цивільно-правового характеру та взагалі без оформлення трудових відносин.


07.10.2019 |

Повернутись назад