Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони в частині безпечної експлуатації електрообладнання в умовах шахти, йшлося під час робочої зустрічі фахівців Держпраці Кривого Рогу та керівного складу ПрАТ «СУХА БАЛКА».

 

 

 


Нараду організовано і проведено за результатами позапланової перевірки стану охорони праці та промислової безпеки в частині безпечної експлуатації електроустановок споживачів та безпечної експлуатації контактної мережі під час провадження господарської діяльності підприємством.

Позапланову перевірку було здійснено інспекторським складом відділу нагляду у гірничорудній промисловості Криворізького гірничопромислового управління на підставі допущеного у червні поточного року смертельного нещасного випадку на одній з шахт підприємства. Так, за результатами перевірки нарада мала на меті заслухати провідних фахівців підприємства щодо планування роботи по усуненню виявлених під час перевірки порушень та планування заходів по недопущенню подібного.

Начальник відділу нагляду у гірничорудній промисловості Андрій Рябіка, саме під його керівництвом тривала перевірка, спираючись на Акт перевірки, наполегливо рекомендував присутнім не зволікати зазначеними в ньому рекомендаціями про призупинення робіт (виробництва) на конкретних дільницях виробництва до усунення виявлених перевіркою порушень. Також, рекомендовано відсторонити від виконання посадових та виробничих обов’язків конкретних працівників підприємства. Разом з тим зауважив, що посадові особи, які допустили порушення вимог нормативно-правових актів з безпечної експлуатації електроустановок споживачів та безпечної експлуатації контактної мережі під час провадження господарської діяльності ПрАТ «СУХА БАЛКА» будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

По завершенню зустрічі, фахівці Держпраці поставили перед керівництвом підприємства завдання вжити невідкладних заходів щодо посилення роботи керівників структурних підрозділів в частині створення безпечних умов праці на підпорядкованих ним виробничих об’єктах у відповідності до вимог нормативно-правових актів України з охорони праці та промислової безпеки.
 


04.10.2019 |

Повернутись назад