Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

01.10.2019 фахівцем відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Іриною Константиновою та в.о. Голови Соборної Районної організації Профспілки працівників освіти і науки України у м. Дніпро Валентиною Галущенко проведено спільний семінар для представників первинних профспілок, які є працівниками в сфері освіти на тему: «Роз’яснення законодавчих питань щодо дотримання роботодавцями вимог законодавства про умови праці та відповідної її оплати працівникам освіти».


Захід відкрила в.о. Голови Соборної Районної організації Профспілки працівників освіти і науки України у м. Дніпро Валентина Галущенко, привітала усіх присутніх семінару, повідомила, що організації Профспілок працівників освіти і науки України у м. Дніпро зацікавлені і надалі проводити семінари, круглі столи для покращення якості надання послуг та подякувала за співпрацю.

Головний державний інспектор праці Ірина Константинова спрямувала увагу присутніх на наступних питаннях:
-    різниця між трудовим договором та контрактом;
-    правомірності, основні вимоги укладення контрактів з працівниками освіти;
-    умови зміни розміру заробітної плати;
-    нарахування заробітної плати при суміщенні;
-    питання щодо надання відпусток сумісникам;
-    особливості діючого законодавства щодо штрафних санкцій за недотримання чинного трудового законодавства.

Всі учасники семінару мали можливість задати актуальні питання та отримати на них кваліфіковані відповіді. Представники профспілок подякували за роз’яснення актуальних законодавчих питань та відзначили корисність проведеного семінару.

 


03.10.2019 |

Повернутись назад