Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В рамках підготовки об’єктів теплопостачання до роботи в опалювальному сезоні 2019 – 2020 років, фахівці Держпраці Кривого Рогу ініціювали проведення наради щодо своєчасного проведення експертного обстеження та технічного опосвідчення об’єктів котлонагляду в навчальних  закладах.

 

 


Зокрема, державні інспектори відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Криворізького гірничопромислового управління провели робочу зустріч з уповноваженими фахівцями навчальних закладів регіону, які експлуатують власні котельні.

Основний акцент заходу був поставлений на дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки в частині своєчасного проведення технічних оглядів та технічного обслуговування даних об’єктів.

У формі конструктивного діалогу учасники заходу обговорили складання та дотримання графіків проведення експертного обстеження та технічних оглядів об’єктів котлонагляду в навчальних закладах. Зупинились на об’єктах із закінченим граничним терміном експлуатації. Говорячи про стан проведення експертних обстежень, проаналізували своєчасність усунення порушень, які були виявленні при обстеженні. Разом з тим не оминули увагою допуск підрядних організацій до виконання робіт з ремонту, устаткування об’єктів котлонагляду. Окремим питанням розглянули готовність котелень до позапланового/екстреного забезпеченням теплом навчальних закладів.

На завершені зустрічі фахівці Держпраці вкотре наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці при експлуатації обладнання теплопостачання. Та, в свою чергу, нагадали про відкритість управління у разі необхідності методично-консультативної підтримки.


01.10.2019 |

Повернутись назад