Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Сьогодні в ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція, на якій обговорено запровадження у Держгірпромнагляді громадського контролю із запобігання корупції за участю активістів Майдану, Федерації профспілок України, Центрального комітету профспілки працівників вугільної промисловості України, Незалежної профспілки гірників України та Конфедерації вільних профспілок України.


Голова Держгірпромнагляду Олександр Хохотва зазначив, що вперше в Україні серед державних структур, і саме у Державній службі гірничого нагляду та промислової безпеки України за ініціативи активістів Майдану створено дорадчий орган - Раду з питань запобігання корупційним правопорушенням. Цю ідею підтримали і профспілки.

Голова наголосив, що створення Ради при Держгірпромнагляді і надалі сприятиме прозорості та відкритості для громадськості діяльності наглядового органу.

Зазначалося, що основними завданнями Ради є: аналіз вжитих заходів, спрямованих на запобігання корупційним діям; виявлення причин їх вчинення, аналіз чинників виникнення корупційних явищ тощо.

Окрім того під час прес-конференції висвітлені перші результати роботи Ради; завдання на найближчу перспективу; значення громадського контролю органів державної влади для економічного та соціального розвитку України.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


04.07.2014 |

Повернутись назад