Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України оголошує Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів з підбиттям підсумків на конференції «Молодь за безпечну працю».


У Конкурсі приймають участь студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які починаючи з 15 квітня по 15 травня 2013 року подадуть на електронну адресу територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області oapo2@ukrpost.net заявку на участь у Конкурсі, форма якої додається, та вигаданий слоган присвячений охороні праці.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

  • І етап – отримання заявок та слоганів, підбиття підсумків на регіональному рівні в територіальних органах Держгірпромнагляду;
  • ІІ етап – направлення до центрального апарату Держгірпромнагляду заявок та слоганів переможців І етапу Конкурсу (по одному з регіонів), а також копій протоколів засідань жюрі територіальних органів Держгірпромнагляду. Підбиття підсумків на всеукраїнському рівні.
  • ІІІ етап – оголошення переможців та обговорення результатів проведення Конкурсу на молодіжній конференції «Молодь за безпечну працю».

Докладніше:
Завантажити Порядок проведення конкурсу
Завантажити Заяву для участі у конкурсі
 

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


16.04.2013 |

Повернутись назад