Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 11 вересня 2019 року на підприємстві з виробництва машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва м. Кривого Рогу з електрогазозварником 1959 року народження.

 

 


За оперативною інформацією, 11 вересня 2019 року, під час виконання ремонтних робіт на секції рольгангів №4 поточної лінії №3, електрогазозварник 6ув притиснутий підмодельною плитою, яка перебувала на секції рольгангів №3 до металоконструкції секції рольгангів № 4. В результаті події працівник отримав тілесні ушкодження не сумісні з життям.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


12.09.2019 |

Повернутись назад