Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Шаповаловою Світланою у вересні 2019 року проведено консультаційно-розяснювальну роботу з працівниками Державного професійно-технічного навчального закладу «Криворізький навчально-виробничий центр» на тему «Компенсація за частину відпустки без звільнення».

 


В ході спілкування з працівниками підприємства інспектор зазначила, що згідно з ч. 4 ст. 24 Закону України «Про відпустки» за бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому, тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні. Тобто, 24 календарні дні працівник повинен використати у відпустці, а інші - компенсувати грошима. Якщо загальна тривалість щорічної відпустки працівника становить 24 календарні дні, то компенсувати невикористані дні відпустки можливо тільки при звільненні. Отримати компенсацію за невикористані дні відпустки можуть тільки працівники віком старше 18 років.

Грошову компенсацію можна отримати виключно за дні щорічної відпустки. Соціальна додаткова відпустка на дітей, навчальна, чорнобильська та відпустка учасникам бойових дій та інвалідам війни у визначенні правила «24 календарних днів» участі не беруть.

Якщо працівник не скористався своїм правом на щорічну відпустку за декілька попередніх років, то 24 календарні дні за кожен відпрацьований робочий рік роботодавець зобов’язаний надати працівнику днями відпочинку, а за інші дні, за бажанням працівника, може бути виплачена компенсація.

Для працівників бюджетних установ тривалість щорічних відпусток визначається спеціальними нормативно-правовими актами, відповідно до яких деякі категорії працівників мають право на щорічні відпустки більшої тривалості, ніж 24 календарні дні. Виплата грошової компенсації для них здійснюється у звичайному порядку.

Слід зауважити, що грошову компенсацію за частину щорічної відпустки педагогічним працівникам виплачують тільки за умови забезпечення їх роботою у відповідний період.

В кінці бесіди Світлана Шаповалова звернула увагу, що законодавством України забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд, а також ненадання їх протягом робочого року особам віком до вісімнадцяти років та працівникам, які мають право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами чи з особливим характером праці.
 


05.09.2019 |

Повернутись назад