Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Заступником начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Іриною Біланинець за участю співробітників Дніпровського міського центру зайнятості проведено лекцію - семінар для безробітних.

 


В ході лекції - семінару, Ірина Біланинець висвітлила основні аспекти щодо переваг офіційного працевлаштування. Всім учасникам заходу проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу та зауважено на тому, що перш ніж погодитися на пропозицію роботи без укладання трудового договору з оплатою праці «у конверті» варто зважати на те, що при виникненні трудових спорів, працівники стають повністю безправними перед роботодавцем, оскільки стосовно таких працівників не діють передбачені трудовим законодавством державні гарантії.

Крім того, Біланинець І.Д. застерегла учасників заходу, що у разі їх свідомого працевлаштування без оформлення належним чином трудових відносин, вони повинні пам’ятати : неофіційне працевлаштування та отримання заробітної плати «у конверті» позбавлять їх гарантованого права на захист з боку держави, у тому числі: права на отримання житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, права на пенсійне забезпечення та матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності у разі відсутності страхового стажу.

Наприкінці зустрічі було наголошено, що  за консультацією стосовно трудового законодавства працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 3 та отримати кваліфіковані відповіді.


04.09.2019 |

Повернутись назад