Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У ТОВ «М'ЯСОКОМБІНАТ «ЮВІЛЕЙНИЙ» смт. Слобожанське головний державний інспектор відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні Світлана Мельничук провела семінар для керівників мережі магазинів роздрібної торгівлі.

 


Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи головний державний інспектор Мельничук С.В. висвітлила основні аспекти про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, особливо у частині дотримання строків виплати заробітної плати, мінімальних державних гарантій в оплаті праці, ризиків не задекларованої праці, оформлення трудових відносин, дотримання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» та дотримання прав неповнолітніх осіб.

Окрема увага була зосереджена на основних функціях та повноваження управління, як та за якими підставами здійснюються перевірки та інспекційні відвідування підприємств, які штрафні санкції та за які саме порушення трудового законодавства застосовуються.

Головний державний інспектор праці навела приклади типових порушень чинного законодавства, з якими вона стикається за результатами перевірок та інспекційних відвідувань підприємств різних форм власності.

Всі учасники семінару мали можливість задати актуальні питання та отримати на них кваліфіковані відповіді.

Наприкінці зустрічі, Мельничук С.В. наголосила, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, буд. 3, тел.: (056)7767427 та отримати кваліфіковані відповіді.


28.08.2019 |

Повернутись назад