Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Заступником начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Нікопольському регіоні Юлією Кондрашевою проведено семінар-нараду з фахівцями Нікопольського міськрайонного центру зайнятості.

 

 


В ході семінару-наради обговорювались питання незадекларованої праці, здійснення діяльності у неформальному секторі економіки, особливості праці неповнолітніх, питання протидії торгівлі людьми.

Наголошено на необхідність проведення консультацій фахівцями Держпраці та Центру зайнятості, інформаційно-роз’яснювальних заходів серед роботодавців, працівників та безробітних осіб щодо негативних наслідків «тіньової» зайнятості.

Під час семінару-наради фахівець надала роз’яснення норм законодавства про працю з питань, які виникали у представників центру зайнятості, в тому числі з питань дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, тривалості основної щорічної та додаткової відпустки.

За результатами наради прийнято рішення продовжувати активну співпрацю між представниками структурними підрозділами Центру зайнятості та Держпраці в Нікопольському регіоні, проведення інформаційних кампаній та превентивних заходів, направлених на зменшення рівня неформальної зайнятості, уникнення роботодавцями випадків порушення прав неповнолітніх працівників. Крім того, розміщено інформаційну продукцію в інформаційно-просвітницькому куточку, спрямовану на запобігання потрапляння населення в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми.


27.08.2019 |

Повернутись назад