Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівець відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Світлана Мельничук 07 серпня 2019 року прийняла участь у семінарі для керівників та працівників приватних клінік «Сімейний доктор» GARVIS у приміщенні клініки «Сімейний доктор» за адресою: м. Дніпро, проспект Героїв, 17а.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               


Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи головним державним інспектором Мельничук С.В. роз’яснено найманим працівникам норми чинного законодавства про оплату праці, зокрема права найманих працівників на основні та додаткові відпустки, про терміни виплати заробітної плати та заробітної плати за час щорічної відпустки, а також про право отримувати компенсаційні виплати у разі несвоєчасного розрахунку роботодавцем при звільненні.     
Окрема увага суб’єктів господарювання була зосереджена на необхідності нарахування та виплати індексації заробітної плати, яка також є державною мінімальною гарантією в оплаті праці та підлягає обов’язковому проведенню у встановленому законодавством порядку.
Крім того, під час проведення роз’яснювальної роботи, головному державному інспектору було задано ряд питань найманими працівниками, на які надано вичерпні відповіді.
Наприкінці зустрічі, Мельничук С.В. наголосила, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання  законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, буд. 3, тел.: (056)7767427 та отримати кваліфіковані відповіді.
 


12.08.2019 |

Повернутись назад