Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Шостого та сьомого серпня 2019 року у м. Харків за фінансуванням Міжнародної організації міграції (МОМ) для інспекторів праці відбулося навчання - тренінг з питань протидії торгівлі людьми.  
Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Юлія Кондрашева, Наталія Старікова, Олена Аладіна, Андрій Дєдяєв та Наталія Ярко успішно пройшли зазначене навчання – тренінг та отримали сертифікати.
Мета і завдання тренінгу спрямовані на ознайомлення інспекторів праці із сучасною проблемою торгівлі людьми, формування знання  про види, причини та наслідки торгівлі людьми, ознайомлення інспекторів праці з різними формами торгівлі людьми, а також налагодження співпраці з іншими суб’єктами взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.                                                                                                                                                                                   


У програму тренінгу увійшли наступні питання:
-     торгівля людьми: міфи та стереотипи;
-     нормативно – правова база з протидії торгівлі людьми: міжнародне та           національне законодавство;
-    торгівля людьми: масштаби, причини та наслідки, групи ризику, стадії торгівлі людьми, основні ознаки торгівлі     людьми;
-    відмінності торгівлі людьми від інших форм порушення прав людини;
-    виявлення та ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми;
-    розробка алгоритму дій при виявленні та ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми;
-    особливості психологічного стану осіб, постраждалих при торгівлі людьми;
-    комунікативні особливості опитування осіб, постраждалих від торгівлі людьми;
-    національний механізм суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми, повноваження суб’єктів взаємодії, презентація діяльності та функціоналу інспекторів праці;
-    можливості МОМ у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;
-    тощо.


Під час проведення тренінгу відбувалось обговорення та робота у малих групах, а також,  наприкінці навчання учасники тренінгу прийняли участь у рольовій грі «Випадок на виробництві» під час якої були закріпленні знання з питань виявлення, надання первинної допомоги, заповнення опитувальника, проведення інтерв’ю, надання необхідної інформації та перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми.   


12.08.2019 |

Повернутись назад