Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

При Криворізькому гірничопромисловому управлінні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відбулася нарада щодо дотримання в лікувальних закладах вимог безпеки під час експлуатації посудин, що працюють під тиском (концентраторів, газифікаторів, балонів, автоклавів).

 

 


Метою даного заходу було проведення превентивної роботи по недопущенню та попередженню небезпечних ситуацій пов’язаних з використанням даного обладнання.

Так, під головуванням начальника гірничопромислового управління Таймураза Арсоєва, відбувся конструктивний діалог фахівців Держпраці та відповідальних представників від лікувальних установ всього Криворізького регіону.

Основний акцент заходу було поставлено на змінах в нормативно-правових актах з охорони праці та промислової безпеки, якими зобов’язані керуватися суб’єкти господарювання при експлуатації посудин, що працюють під тиском.

Зокрема, головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Олександр Сердюк у презентаційній формі покроково вніс роз’яснення змін передбачених НПАОП 0.00-1.81-18 «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском».

Увагу присутніх було зосереджено на наявності Дозволів на експлуатацію посудин, що працює під тиском та Декларацій на зберігання балонів. На своєчасному проведенні експертних обстежень, технічних оглядах та гідравлічних випробовуваннях. На особливостях проведення ремонтів та модифікації. Ведення необхідної документації, паспортів зокрема.

Окремими питаннями учасники заходу достеменно розбиралися з персоналом лікарні, який допускається до обслуговування даного обладнання та легітимністю підрядних організацій, які допускаються до виконання робіт з його ремонту.

Фахівці Держпраці надали відповіді на всі питання, які підіймались учасниками семінару в ході обговорення даної теми та нагадали про можливість зворотного зв’язку у разі необхідності методично-консультативної підтримки.


30.07.2019 |

Повернутись назад