Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На зустрічі з представниками житлово-будівельного кооперативу «Жовтень-2», головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Ганною Рогановою було проведено бесіду з питань додержання чинного трудового законодавства.

 

 


Інспектор праці звернула увагу на закріплене Конституцією України право на працю та можливість заробляти собі на життя працею, яку людина вільно обирає або на яку вільно погоджується та на рівності права на працю неповнолітніх з іншими громадянами.

Було приділено увагу різниці між трудовими та цивільно-правовими договорами.

Інспектором роз’яснено, що договір цивільно-правового характеру регламентується не трудовим законодавством, а виключно цивільним. Цивільно-правовий договір — це угода між організацією і громадянином на виконання ним певної роботи, предметом якої є надання певного результату праці. Формами цивільно-правових договорів є договір підряду, договір про надання послуг тощо.

Також зазначено, що при складанні договору цивільно-правового характеру дві рівноправних сторони домовляються: про виконання робіт або надання послуг, із зазначенням їх вичерпного переліку в договорі. Факт виконання обов’язково оформляють актом виконаних робіт/наданих послуг; конкретні строки виконання робіт/надання послуг або кожного окремого їх етапу; вартості виконання робіт, надання послуг та інші умови, які сторони вважають за потрібне внести в договір.

Інспектор праці наголосила, що виконавець за договором отримує оплату не за процес праці, а за результат.

Також було приділено увагу оформленню змін та доповнень до статуту Кооперативу.

Під час проведення бесіди інспектором були надані вичерпні відповіді та роз’яснення стосовно трудового законодавства.


30.07.2019 |

Повернутись назад