Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На протязі червня теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області перевірить більшість держлісгоспів області.


У ході перевірок фахівцями теруправління особлива увага звертається на дотримання вимог безпеки під час виконання лісосічних та вантажно-розвантажувальних робіт. Адже більшість нещасних випадків зі смертельними наслідками в лісовому господарстві України сталися саме під час виконання вказаних видів робіт. Основними причинами яких стали порушення технологічного процесу та вимог інструкцій з охорони праці.

Також під час обстежень територіальним управлінням перевіряється наявність отримання дозволів від органів Держгірпромнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки.

Типовим порушеннями для лісогосподарських підприємств області є те, що до лісосічних робіт допускаються особи без фахової (професійної) підготовки. Керівником лісосічних робіт щоденно не перевіряється комплектність бригади, наявність і справність бензопили та допоміжних звалювальних засобів. Допускається одиночне звалювання дерев лісорубами без використання гідроклина чи гідродомкрата, двох клинків або звалювальної лопатки. За межами небезпечної зони не працює інший працівник, який має спостерігати за роботою вальника. Не використовуються засоби індивідуального захисту, які є в наявності тощо.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


26.06.2014 |

Повернутись назад