Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування групового нещасного випадку, який стався на підприємстві металургійної галузі м. Дніпро з двома верхолазами підрядної організації 1971 та 1979 років народження.

 

 


За оперативною інформацією, 19.07.2019 при виконанні робіт по заміні плит перекриття в діючому цеху, одна з плит, на якій стояли верхолази, рухнула донизу. В результаті події працівник 1971 р/н отримав травми несумісні із життям, а працівник 1979 р/н отримав тяжкі травми.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області попереджають керівників, працівників та посадових осіб, відповідальних за дотримання вимог охорони та безпеки праці, усіх підприємств регіону, про безумовне та неухильне дотримання нормативно-правових актів з  питань охорони праці під час виконання робіт на висоті, застосування нарядів-допусків при виконанні робіт підвищеної небезпеки, проведення інструктажів перед допуском до робіт на висоті, неприпустимість проведення робіт без засобів індивідуального захисту.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


22.07.2019 |

Повернутись назад