Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Конкурсною комісією, за участі фахівців відділу нагляду у газовій промисловості Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, визначено переможців конкурс-огляду аварійно-диспетчерських служб регіону АТ «Дніпропетровськгаз». Бригади АДС із чотирьох відділень газового господарства показували навики роботи під час ліквідації аварійних ситуацій та змагались за звання кращої.

 

 

 


 

Основним завданням змагань АДС була практична частина, де фахівці служби «104» повинні були виявити та ліквідувати витоки газу на підземному та наземному газопроводі. Окрім того, члени конкурсної комісії перевіряли оснащення спецавтомобіля, а також теоретичні знання фахівців. Комісія, котра оцінювала усі етапи, враховувала як час, так і якість виконаних робіт.

Такі змагання проводяться щорічно, це не просто конкурс, а ще й одночасно тренування для бригад служби 104, перевірка готовності до зими. В цьому році конкурс було проведено вперше на всіх 41 дільницях АДС за участі 178 бригад.

«В першу чергу фахівці підвищують свій професійний рівень, адже умови такі самі, як і в реальному житті. За добу аварійно-диспетчерська служба опрацьовує до 300 аварійних звернень споживачів газу Дніпропетровщини. І від їх профнавичок часто залежить життя та здоров’я людей.

Перше місце із найкращим результатом посіла бригада Синельниківської дільниці Павлоградського відділення, за що отримала подяку від імені Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області. Саме ця бригада аварійників і змагатиметься у серпні за звання кращих вже на Всеукраїнському конкурсі АДС та представлятиме «Дніпропетровськгаз».


19.07.2019 |

Повернутись назад