Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області перевірятиметься виконання пунктів приписів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.


Зокрема, за результатами останніх перевірок десятьох дитячих оздоровчих закладів, розташованих на території області, фахівцями теруправління виявлено 117 порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Встановлені непоодинокі випадки несвоєчасного проведення інструктажів робітникам, виконуючим роботи підвищеної небезпеки. У той же час взагалі не організовано навчання особам, відповідальним за електрогосподарство, навчання на 1 групу електробезпеки не електротехнічного персоналу. Відсутні акти опосвідчення електроустановок споживачів. Подекуди використовуються перехідні пристрої та подовжувачі для підключення медичної техніки. Комп’ютери в кабінетах логопедів, заступників директорів, підключені до двопровідної мережі.

За допущені порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 11 посадових осіб.

Наразі кількість випадків самостійного призупинення виробництва, виконання робіт суб'єктами господарювання, здійснених за результатами їх перевірок до прийняття рішення адміністративним судом складає 18.

Теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області звертається до керівників, власників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку усунути всі виявлені порушення вимог безпеки, адже за кожним недоліком (порушенням) стоїть життя і здоров’я відвідувачів та відпочиваючих дітей.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


25.06.2014 |

Повернутись назад