Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Робоча зустрічі спеціалістів Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області з провідними фахівцями, інженерами та керівниками служб охорони праці найпотужніших підприємств Кривого Рогу, мала на меті проведення превентивно-координаційної роботи для вирішення проблемних питань пов’язаних з  експлуатацією вантажопідіймальних механізмів.

 

 


Зокрема, державні інспектори відділу нагляду у металургії, котлонагляді та за підйомними спорудами, сконцентрували увагу учасників заходу на підвищенні рівня охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.

Беручи за основу аналіз причин аварійних ситуацій, пов’язаних з руйнуванням чи падінням кранів, що сталися впродовж року на території України і міста зокрема, учасники наради, шляхом конструктивного діалогу, обговорювали методи і шляхи попередження подібного на своїх виробничих об’єктах.

Фахівцями Держпраці підіймались питання наявності дозволів на застосування та експлуатацію вищезгаданого устаткування, його введення в експлуатацію, своєчасного проведення експертних обстежень, технічних оглядів та ремонтних робіт, навчання і допуск до виконання робіт обслуговуючого персоналу.

Узагальнюючи обговорені питання заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Максим Кудін, зауважив, що Біч сьогодення в питаннях експлуатації вантажопідіймальних механізмів залишаються підрядні організації, які експлуатують дане обладнання. Відтак, закликав присутніх бути якомога вимогливішими при допуску підрядчиків на свої виробничі об’єкти. 

Водночас, зауважив на обов’язковому дотриманні підприємствами вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних механізмів, при цьому окрім Постанов, Положень та Правил не оминути увагою вимоги «Технічного регламенту безпеки машин» затвердженого постановою КМУ від 30.01.2013 року №62.

Всі бажаючі учасники наради отримали вичерпні відповіді і роз’яснення на свої питання, в свою чергу фахівці Держпраці нагадали про відкритість управління у разі необхідності методично-консультативної підтримки.
 


03.07.2019 |

Повернутись назад