Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відповідно Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.92 №442 атестація робочих місць за умовами праці проводиться атестаційною комісією, склад і повноваження якої визначається наказом по підприємству в строки, передбачені колективним договором, але не рідше одного разу на 5 років. При докорінній зміні умов і характеру праці проводиться позачергова атестація.

 


Подовження термінів дії атестації робочих місць за умовами праці на більший термін чинним законодавством не передбачено.

У 2005 році в зв’язку з численними зверненнями підприємств, установ та організацій щодо неможливості своєчасного проведення чергової атестації робочих місць за умовами праці через відсутність коштів для фінансування відповідних санітарно-гігієнічних досліджень було розроблено наказ Міністерства праці та соціальної політики від 21.08.2000 №205 «Про затвердження Роз’яснення про проведення атестації робочих місць за умовами праці в окремих випадках».

Наказ мав тимчасовий характер і його застосування поширювалося лише (як виняток) на підприємствах, де склався скрутний фінансово-економічний стан з незалежних від них причин, що мало підтверджуватися відповідними документами. У 2014 році за результатами правової експертизи Міністерство юстиції України запропонувало скасувати його, як такий, що ухвалений із порушенням законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 05.06.2014р. №361 цей наказ було скасовано.

Отже, атестація робочих місць за умовами праці має проводитися відповідно до вимог чинного законодавства незалежно від фінансового стану підприємства, а саме, не рідше одного разу на п’ять років, як це передбачено Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці.


07.06.2019 |

Повернутись назад