Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участі фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено нараду з колективом АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» ВП «ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» з нагоди проведення Всесвітнього Дня охорони праці під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

 

 


З доповідями виступили: начальник відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об`єктами котлонагляду та підйомними спорудами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – Андрій Воловицький, заступник голови Дніпропетровської обласної організації профспілок працівників енергетичної та електротехнічної промисловості – Микола Риженков, страховий експерт з охорони праці Володимир Оксененко та інші керівники підприємства.

По завершенні наради Андрій Воловицький закликав всіх приєднатися до проведення заходів з нагоди Дня охорони праці та забезпечити широку інформаційну кампанію. Всі заходи, присвячені Дню охорони праці в Україні, який пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», повинні тривати протягом 2019 і охопити якомога більшу частину працюючих громадян і всі без винятку сфери економічної діяльності. І тільки спільними зусиллями можливо виконати завдання, передбачені програмами реформ, і забезпечити конституційне право громадян на гідні умови праці.


26.04.2019 |

Повернутись назад