Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

24 квітня 2019 року, на території міжнародної компанії «АКСОР ІНДАСТРІ», яка спеціалізується на виробництві фурнітури для вікон і дверей,відбулася чергова Рада фахівців з охорони праці металургійної та машинобудівної промисловості Дніпропетровської області. Дане підприємство оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням, яке забезпечує високу автоматизацію виробництва і відповідає європейським стандартам.

 


 

 

 

 

 

 

 

На засіданні було заслухано інформацію начальника відділу нагляду в металургії та машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Ольги Бондаренко, в якому зазначила, що  така співпраця невідмінно приведе до зниження рівня травматизму на виробництві. Також вона  привітала усіх з наступаючим «Всесвітнім Днем охорони праці» та 100 річчям організації «Служби охорони праці» в Україні.

Також фахівці з охорони праці обмінялись заходами проведеними на своїх підприємствах щодо  «Тижня з охорони праці» в рамках «Всесвітнього Дня охорони праці». А це і конкурси «на краще робоче місце», «кращу бригаду та дільницю», «дитячих малюнків». Вікторини «Що, де, коли?», круглі столи, анкетування, спортивні змагання,  перегляд короткометражних фільмів та мультиплікаційних роликів   про необхідність дотримання «Правил з охорони праці та можливі наслідки їх порушення». Всі ці прийоми, які використовують фахівці, щоб привернути увагу робітників до питань з охорони праці, переконати  і довести до кожного, що «правила з Охорони праці» не тільки важливі, а і вкрай необхідні. Особливо сподобався фахівцям метод тренінг-інструктажів, коли виконання виробничої операції фіксується на відео, а потім переглядається колом фахівців та працівників, тоді відразу видно усі допущені помилки та ризики виникаючи під час виконання такої операції. Та проведення відео інструктажів майстрами цехів та дільниць, під час перегляду майстри вчяться правильно подавати необхідну інформацію та використовувати різні прийоми викладання.

Останнім пунктом в зустрічі було розглянуто «стандарт робочого місця» за системою 5С - «Бережливе виробництво». Стандарт робочого місця дозволяє швидше освоїтися новому працівнику на робочому місці, попередити його від типових помилок, зменшити його ризики під час роботи та збільшити продуктивність праці. Саме за такою системою організовуються робочі місця  на ТОВ «АКСОР ІНДАСТРІ», що було відзначено фахівцями з охорони праці під час огляду виробничих приміщень. Слід зазначити, що вже на великій кількості підприємств Дніпропетровської області ця впроваджена система 5С - «Бережливе виробництво».

По завершенні наради Ольга Бондаренко закликала всіх приєднатися до проведення заходів з нагоди Дня охорони праці та забезпечити широку інформаційну кампанію. Всі заходи, присвячені Дню охорони праці в Україні, який пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», повинні тривати протягом 2019 і охопити якомога більшу частину працюючих громадян і все без винятку сфери економічної діяльності. І тільки спільними зусиллями можливо виконати завдання, передбачені програмами реформ, і забезпечити конституційне право громадян на гідні умови праці.
 


26.04.2019 |

Повернутись назад