Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов та начальник відділу контролю за додержанням законодавства про працю у Дніпровському регіоні, за запрошенням Європейської Бізнес Асоціації, прийняли участь у зустрічі з представниками бізнесу, адвокатських об’єднань та Департаменту регуляторної служби України яка була присвячена питанням проведення трудових перевірок бізнесу у 2019 році.

 


 

На заході зібралися майже півсотні представників бізнесу та юристів. Головна мета візиту - поза перевіркою, у неформальній обстановці отримати необхідні знання про аспекти перевірки бізнесу від спеціалістів та поставити фахівцям відповідні питання.

Учасникам зустрічі розповіли, що потрібно знати компаніям про трудові перевірки (інспекційні відвідування) та як до них підготуватися.

"Сам порядок перевірки передбачає, що при її проведенні попередньо суб'єкт господарювання про це не повідомляють. При цьому якщо перевірка проводиться з питань неоформлених трудових відносин, то інспектор має право прийти до будь-якого вашого адміністративного приміщення і відповідно розпочати перевірку. Після цього фіксується потенційні неоформлені особи, а в подальшому запрошують роботодавця для з'ясування обставин", - зазначив начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов.

Крім того, експерти з питань дотримання законодавства про працю розповіли, як максимально ефективно взаємодіяти з інспекторами під час перевірки.

За словами спікерів, у цьому році готуватися до перевірок з питань оформлення трудових відносин необхідно чотирьом найбільш ризикованим сферам підприємств Січеславщині - сферам будівництва, промисловості, торгівлі та готельного бізнесу.


26.04.2019 |

Повернутись назад