Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпропетровському регіоні Сергій Володимирович Бланк, за підтримки Управління праці та соціального захисту населення Синельниківської міської ради в частині організації учасників заходу, провів семінар для  представників роботодавців м. Синельниково та Синельниківського району.

 

 


 

В ході лекції, Сергій Бланк висвітлив основні аспекти щодо підвищення рівня захищеності трудових прав громадян, провів інформаційно-роз’яснювальну роботу для роботодавців та надав відповідні консультації. Окрема увага була зосереджена на відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю.

Всі учасники заходу мали нагоду отримати ґрунтовні відповіді на нагальні питання щодо правильності застосування та використання найманої праці, оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та порядку використання праці неповнолітніх працівників.

Наприкінці зустрічі, Сергій Бланк наголосив, що  за консультацією щодо додержання трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 3 та отримати кваліфіковані відповіді.


22.04.2019 |

Повернутись назад