Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Черговий превентивний захід організували фахівці Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області для технічних керівників і керівників служб охорони праці підприємств металургійної галузі де підіймали питання безпечної експлуатації технологічних трубопроводів.

 

 


Робоча зустріч державних інспекторів з компетентними представниками від ТОВ «МЕТІНВЕСТ КРМЗ», ТОВ «ЛМЗ», ПрАТ «АМКР», ПП «Восход», ТОВ «ЮНІСТІЛ», ТОВ «КОКСОХІМРЕМОНТ» передбачала конструктивний діалог щодо застосування вимог «Правил охорони праці та безпечної експлуатації технологічних трубопроводів» (НПАОП 0.00-1.73-14).

Розставляючи пріоритети, начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Володимир Губаренко, зосередив увагу учасників заходу на сфері застосування,  організаційних та технічних заходах із забезпечення безпечної експлуатації технологічних трубопроводів передбачених даними правилами.

Так, в ході наради підіймали питання:
•    наявності дозволів на експлуатацію технологічних трубопроводів, як об’єктів підвищеної небезпеки;
•    своєчасного проведення експертних обстежень та технічних оглядів трубопроводів  спеціалізованими організаціями;
•    призначення відповідальних осіб, за контролем технічного стану  і дотриманням вимог щодо безпечної експлуатації трубопроводів, та осіб, що здійснюють технічне обслуговування трубопроводів;
•    навчання, перевірки знань з питань охорони  і допуск до виконання робіт обслуговуючого персоналу трубопроводів;
•    допуск підрядних організацій до виконання робіт з ремонту даного устаткування, тощо.

Всі бажаючі отримали вичерпні відповіді і роз’яснення на свої питання та запрошені, у разі необхідності методично-консультативної підтримки, до зворотного зв’язку. При цьому, Володимир Губаренко закликав всіх присутніх вжити невідкладних заходів задля забезпечення безпечної експлуатації технологічних трубопроводів у відповідності до НПАОП 0.00-1.73-14, тим самим попередити ризики і запобігти виникненню нещасних випадків на підприємствах.


19.04.2019 |

Повернутись назад