Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області звертає увагу керівників підприємств, установ та організацій на вчасне проходження медичних оглядів підлеглими працівниками.


Спочатку 2014 року на піднаглядових теруправлінню підприємствах сталося 32 випадки природної смерті працівників на виробництві. Згідно аналізу спеціальних розслідувань, основна частка випадків природної смерті працівників, відбувається через раптове погіршення стану здоров’я – переважно через серцево-судинні захворювання. Особливу тривогу викликають серцеві напади у працівників, які здійснюють керування механізмами, в тому числі водіїв транспорту під час рейсу, що може становити потенційну загрозу для учасників дорожнього руху у разі втрати керування транспортним засобом.

Аналізуючи випадки природної смерті з’ясовано, що більшість померлих працівників пройшли у встановлені терміни медичні огляди за результатами яких були допущені до виконання робіт. Вищезазначене свідчить про низьку якість проведення медичних оглядів працівників.

Відповідно теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області звертається до представників медичних закладів щодо посилення контролю за якістю проведення медоглядів, дотриманні вимог Порядку проведення медичних оглядів працівникам певних категорій лікувально-профілактичними та санітарно-епідеміологічними закладами.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


20.06.2014 |

Повернутись назад