Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов прийняв участь у проведенні «Круглого столу» у форматі тристороннього діалогу з боку представників контролюючих органів, роботодавців та профспілок на тему «Виклики українського законодавства на угоду про асоціацію між ЄС і Україною. Запити відповідно до європейського трудового законодавства, правами людини і соціальними партнерами».

 


 

Учасниками соціального діалогу були начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов, Голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв, Віце-президент Грузинської асоціації роботодавців Михайло Кордзахія, представники профспілок та служб охорони праці підприємств області.

Загальна мета заходу полягала у підвищені рівня обізнаності представників бізнесу щодо важливості покращення трудових стандартів та умов праці;  підтримання створення ефективних систем контролю та нагляду відповідно до міжнародних та європейських стандартів, обмін досвідом із грузинськими партнерами.

Андрій Толстогузов поділився досвідом та підходами в організації та здійсненні державного контролю за додержанням законодавства про працю відповідно до стандартів і практик МОП. На прикладі значного збільшення чисельності застрахованих осіб в порівнянні із 2018 роком, продемонстрував ефективність поєднання контрольних і превентивних заходів, що  дає позитивні результати для росту економіки держави.

В своєму виступі Андрій Толстогузов наголосив, що превентивні, інформаційно-роз’яснювальні заходи повинні й надалі бути в пріоритеті над накладенням штрафних санкцій, зокрема у боротьбі з незадекларованою працею. У той же час, без інструменту притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, що порушують законодавство з питань праці,  справа щодо детінізації зайнятості прогресу не матиме, з чим погодились присутні.

Учасниками соціального діалогу неодноразово акцентувалась увага на  важливості дотримання міжнародних стандартів МОП, зокрема Конвенцій 81 та 129, при проведенні контрольних заходів.


19.04.2019 |

Повернутись назад