Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою підвищення правової грамотності суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області спільно з фахівцями Управління Пенсійного Фонду провели роз’яснювальну роботу та надали консультативну допомогу в питаннях трудового законодавства.

 

 


Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ірина Чубенко-Салко поетапно роз’яснила учасникам заходу підстави, порядок організації та проведення інспекційних відвідувань, невиїзних інспектувань. Надано роз’яснення з приводу підтвердження повноважень інспекторів праці  з метою уникнення випадків шахрайства. Увагу учасників заходу було зосереджено на обов’язковій легалізації трудових відносин з працівниками та обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці.

В свою чергу роботодавці цікавились питаннями щодо ведення документації з оформлення трудових відносин, порядку оформлення і оплати випробувального терміну та його різниця з стажуванням, оформлення листків непрацездатності, умов та законності звільнення найманих працівників, тощо.

Так, всі бажаючі отримали вичерпні відповіді на свої питання та запрошені до зворотного зв’язку для надання роз’яснень, оскільки Держпраці зацікавлена в дорадчій допомозі задля попередження порушень законодавства України про працю.


15.04.2019 |

Повернутись назад