Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні було здійснене відвідування ДП "Науково-виробниче об’єднання "Павлоградський хімічний завод" з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.

 

 


 

Головний державний інспектор Наталія Старікова зосередила увагу на відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та надала учасникам заходу грунтовні відповіді на нагальні питання щодо правильності застосування та використання найманої праці, оформлення трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та гарантії працівників, які прийняті на військову службу.

Наприкінці зустрічі всім присутнім було наголошено, що за консультацією стосовно трудового законодавства як роботодавці, так і працівники завжди можуть звернутися до фахівців відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпропетровському регіоні за адресою: м.Павлоград, вул. Соборна, 76, каб.18, тел. (0563) 26-84-47 та отримати кваліфіковані відповіді.


12.04.2019 |

Повернутись назад