Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Впродовж І кварталу 2019 року інспекторами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області у сфері дотримання вимог законодавства з питань охорони праці проведено 489 перевірок суб’єктів господарювання (з них 270 планових та 219 позапланових). Перевірено 1199 виробничих об’єктів, з них  496 позапланових.

 

 


За результатами перевірок виявлено 7447 порушень та видано приписи про їх усунення. За цей період суб’єктами господарювання усунуто 5912 порушень. До адміністративної відповідальності за порушення законодавства про охорону праці притягнуто 430 посадових осіб підприємств, в тому числі 126 керівників. Направлено до адміністративного суду 7 позовних заяв щодо призупинення (зупинення, обмеження) виробництва, виконання робіт, що становлять небезпеку для працівників.

У сфері дотримання законодавства про працю та зайнятість населення державними інспекторами з питань праці проведено 285 заходів державного нагляду (контролю).

За результатами перевірок та інспекційних відвідувань виявлено понад 700 порушень у 209 роботодавців. Керівникам підприємств щодо усунення виявлених порушень винесено 212 приписів, перед роботодавцями поставлено питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності 9 посадових осіб, винних у порушені трудового законодавства.

Складено і передано до суду 113 протоколів про адміністративні правопорушення. До правоохоронних органів, за ознаками злочину Кримінального Кодексу України, передано 4 матеріали. Відповідно до ст. 265 Кодексу законів  про працю України за порушення законодавства про працю прийнято 191 рішення про накладання на підприємства фінансових санкцій на загальну суму понад 210 млн гривень. В результаті проведеної роботи 93 працівникам, перед якими у підприємств була заборгованість по заробітній платі, виплачено понад  340 тисячь гривень.

Державними інспекторами праці проведено 748 заходів, у тому числі 23 у засобах масової інформації, які пов’язані із застосуванням, роз’ясненням та пропагандою трудового законодавства, законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Разом з цим  проведено 1030 відвідувань роботодавців з метою інформування їх та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю. На персональному прийомі державними інспекторами праці прийнято понад 300 громадян, де основними питаннями було розглянуто оформлення трудових відносин та здійснення оплати праці.


09.04.2019 |

Повернутись назад