Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області в черговий раз нагадує про те, що Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становить 4173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн.

 

 


Збільшилися відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у таких розмірах:
1)    125190 грн. (30 мінімальних заробітних плат) за порушення – фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ;
2)    41730 грн. (10 мінімальних заробітних плат) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за не оплату роботи в нічний час, роботу в вихідний або святковий день, понадурочну роботу та інші питання оплати праці);
3)    12519 грн. (3 мінімальні заробітні плати) за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі;
4)    41730 грн. (10 мінімальних заробітних плат) за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»;
5)    4173 грн. ( 1 мінімальна заробітна плата) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених вище.
6)    12519 грн. (3 мінімальні заробітні плати) за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні.
7)    417300 грн. (100 розмірів мінімальної зарплати) зa недопущення до проведення перевірки стосовно оформлення трудових відносин та виявлення нелегальних працівників.

Крім того, статтею 41 КпАП передбачено адміністративну відповідальність керівника підприємства – від 8500 грн. до 17000 грн. за фактичний допуск працівника без трудового договору.

Виходячи з вищезазначеного, підприємству слід обґрунтовано зважити всі свої дії при перевірках Держпраці, оскільки, як бачимо, найбільший штраф загрожує суб’єкту господарювання за створення перешкод інспектору праці при перевірці оформлення трудових відносин, при цьому, при належному оформленні працівників на підприємстві, штрафні санкції можуть бути відсутні взагалі.

Разом з тим, підприємства та фізичні особи – підприємці на свій розсуд вважають, що найкращим способом «боротьби» з Держпрацею є уникнення від спілкування з інспекторами праці або ненадання необхідних документів, які необхідні для проведення перевірки.

Згідно пп.2 п.14  Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №295, під час проведення інспекційного відвідування об’єкт відвідування має право не допускати до проведення інспекційного відвідування у разі:
1)    відсутності службового посвідчення;
2)    якщо на офіційному веб-сайті Держпраці відсутні рішення Мінсоцполітики про форми службового посвідчення інспектора праці, акта, довідки, припису, вимоги, перелік питань, що підлягають інспектуванню;
3)    якщо строк проведення інспекційного відвідування перевищує строки, визначені пунктом 10 цього Порядку.

Держпраці наголошує, що «економія» при не допуску інспектора праці до перевірки може «дорого коштувати», адже як зазначено вище, існують різні види відповідальності за недопуск в залежності від того, яка підстава стала приводом інспекційного відвідування.

За інформацією, що була надана заступником начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпропетровському регіоні Іриною Біланинець,  у лютому 2019 року було здійснено спроби проведення інспекційних відвідувань на: 1) ТОВ «Інженерне Бюро Франке Інтернешенал», на якому планувалося провести контроль додержання законодавства про працю з питань оформлення трудових відносин та повноти, своєчасності нарахування та виплати заробітної плати; 2) АТ «Акцент – Банк», на якому планувалося провести контроль додержання законодавства про працю з питань оформлення трудових відносин, повноти, своєчасності нарахування та виплати заробітної плати, надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, виплати розрахункових коштів та з питань своєчасності видачі трудових книжок при звільненні працівників; 3) ТОВ «Репас», на  якому планувалося провести контроль додержання законодавства про працю з питань оформлення трудових відносин.

За результатами всіх спроб проведення інспекційних відвідувань, інспекторами праці складено Акти про неможливість проведення інспекційних відвідувань та передано матеріали для вжиття заходів у відповідності до вимог ст. 265 КЗпП України.

З урахуванням наведеного, відповідальність у вигляді штрафу передбачена у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, що станом на 01.01.2019 складає 417300 грн.

Роботодавцям варто звернути увагу, що при виявленні одного нелегального працівника,  доведеться заплатити штраф,  якого б вистачило на сплату ЄСВ за цього ж працівника більше ніж на 11 років.

З метою недопущення порушень трудового законодавства інспекторами праці щомісячно здійснюються відвідування інформаційного характеру,  під час яких роботодавців та працівників інформують  про найбільш ефективні  способи дотримання законодавства про працю.

Тож роботодавцям потрібно ґрунтовно задуматися над офіційним працевлаштуванням власних працівників, адже економічну вигоду від використання задекларованої праці та сплати усіх належних податків і зборів видно неозброєним оком.

Підводячи підсумок, вкотре наголошуємо суб’єктам господарювання на тому, що упередження порушень, їх виправлення та дотримання законодавства  про працю – є запорукою успіху підприємства, а не уникнення від проведення перевірки шляхом «економії» в сумі 417300 грн.


21.02.2019 |

Повернутись назад